Jury młodych

Weronika Aleksander

Studentka IV roku filmoznawstwa i kultury mediów oraz V roku prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2017 r. w ramach działalności w stowarzyszeniu Forum Kultury Audiowizualnej zajmuje się organizacją takich wydarzeń, jak pokazy filmowe i dyskusje w poznańskich kawiarniach albo Przegląd Filmów Studenckich JEDNA ROLKA. Pracuje w kinie Muza, gdzie prowadzi spotkania z cyklu DKF Kamera. Miłośniczka krótkich metraży i kina nowofalowego.

Olga Bejm

Studentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na kierunku film eksperymentalny. Uzyskała Stypendium Prezesa Rady Ministrów (2016/2017), jak i liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach artystycznych. Brała udział w wielu zbiorowych wystawach fotograficznych i działaniach performatywnych, a w 2018 r. zaaranżowała indywidualną wystawę ,,To był rok …”. Angażuje się w życie festiwali filmowych nie tylko jako widz, ale też wolontariusz i organizator. Obecnie zajmuje się sztuką wideo, fotografią oraz montażem filmów krótkometrażowych i filmów promocyjnych. Działa w Forum Kultury Audiowizualnej, AKTIF – Amatorskim Klubie Twórczych Inicjatyw Filmowych, Akademickim Klubie Realizatorów Filmowych FOSA i Kolskim Klubie Fotograficznym Fakt.

Anna Pęcak

Studentka Filmoznawstwa i Wiedzy o Nowych Mediach. Członkini zarządu Forum Kultury Audiowizualnej w Poznaniu, współorganizatorka wielu festiwali (Shortwaves Festival w Poznaniu, Newsroom in the Palace w Bałcziku, FPFF w Gdyni). Współorganizatorka przeglądu filmów studenckich JEDNA ROLKA. Zakochana w kinie lat 50. i 60. oraz biogramach muzyków rockowych.