Zostań jurorem 65. OKFA!

Chcesz decydować o przyznaniu nagród na najstarszym polskim festiwalu filmowym? Interesują Cię kulisy ogólnopolskiego wydarzenia filmowego? Nowe znajomości, udział w artystycznych i towarzyskich eventach? Zapraszamy! To będzie niezapomniana przygoda.

Otwieramy nabór do udziału w Jury społecznym jubileuszowego Ogólnopolskiego Konkursu Filmów Niezależnych im. prof. H. Kluby. Wszystkich kinomaniaków zachęcamy do zgłoszenia swojej kandydatury poprzez przesłanie na adres ckis@ckis.konin.pl e-maila z krótką notką, w której dany kandydat przedstawi swoją osobę oraz uzasadnieniem decyzji dotyczącej udziału w Jury społecznym.

Zadaniem członka Jury społecznego będzie obejrzenie filmów startujących w Konkursie podczas bloków projekcyjnych w dniach 30 maja i 31 maja, wzięcie udziału w obradach, podczas których zostanie wyłoniony zwycięski film oraz zaprezentowanie werdyktu podczas uroczystej gali wręczenia nagród 1 czerwca.

Organizatorzy OKFA gwarantują członkom Jury społecznego bezpłatny udział we wszystkich punktach programu festiwalu, ciepły posiłek, gadżety festiwalowe. Nie zapewniamy noclegów.

Warunkiem zgłoszenia jest ukończenie 18. roku życia oraz nieuczestniczenie w Jury społecznym w poprzednich edycjach OKFA.

Zgłoszenia e-mailowe (prosimy o podanie numeru telefonu) przyjmowane będą do 20 maja. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt: (63) 243 63 50/51 – Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.